Webové službystránky a aplikace

Tisk
Pro společnosti, instituce, řemeslníky nebo akce je více než důležité mít vlastní internetové stránky.

Tvorba webových stránek

Kvalitní webové stránky jsou známkou prosperity, úspěchu a solventnosti, což je rozhodně dostatečný důvod pro jejich pořízení.

V dnešní době nestačí pouze udělat webové stránky. Je důležité stanovit si cíle, které chceme pomocí webových stránek dosáhnout, vytvořit jejich kvalitní grafický návrh a v neposlední řadě také zajistit návštěvnost prezentace a její snadné vyhledání.

Ze zkušeností víme, jak správně začít a dílo dokončit. Rádi pomůžeme i Vám.

zajímá mě více

Tisk

Realizujeme webové stránky komplexněProjekty všech velikostí – od malých stránek pro živnostníky až po inzertní portály. Nasloucháme Vašim představám, požadavkům a cílům, kterými se při práci nezapomeneme řídit. Podílíme se s Vámi na pořízení podkladů, vyřešíme realizaci a budeme se i v budoucnu starat o servis a správu Vašich webových stránek.

Informujte se dále o jednotlivých službách na naších stránkách,
kde se dozvíte, co vše pro Vás dokáže František kvalitně udělat.

zajímá mě více

Tisk

analýza a návrhy optimalizaceZaměříme se na to, kdo vlastně jsou Vaši zákazníci, jak je nejlépe oslovit a jak jich získat více. Vyhodnotíme aktuální stav Vašich internetových stránek a provedeme analýzu konkurence. Využijeme našich zkušeností z oboru a navrhneme vhodné řešení Vaší nové prezentace. Tomuto postupu se říká internetová strategie, kterou je dále možné využít např. v přípravě internetových reklamních kampaní.

 • Chcete vědět, jak si Váš web stojí v porovnání s konkurencí?
 • Chcete vědět co udělat, abyste měli více návštěv a více úspěchu s Vaší WWW stránkou?

My Vám rádi na tyto a jiné podobné otázky odpovíme.

zajímá mě více

Tisk

Pomůžeme Vám zajistit kompletní podkladyPříprava kvalitní náplně webu je velmi důležitá pro jeho úspěšné fungování. Víme, jak se správně píší texty pro web – chceme návštěvníka zaujmout nejen designem, ale i říci mu vše potřebné a zároveň napsat text s ohledem na to, aby Vás uživatelé prostřednictvím vyhledávačů našli. Rádi Vám pomůžeme při výběru obrázků a fotografií nebo pro Vás zajistíme kvalitní obrázkový materiál, případně nafotíme potřebnou dokumentaci. Ať už jde o výběr fotografií z foto banky nebo o pořízení vlastních snímků, víme jak se rozhodnout.

zajímá mě více

Tisk

Grafický návrh webu, šablony, redesignMáte zájem o nové stránky nebo o to vylepšit prezentaci stávající? Grafická podoba oslovuje při prvním pohledu a navozuje "určitý" dojem, který bývá pro úspěšnost často rozhodující. Estetický dojem a intuitivní ovládání vnímáme jako nezbytné "prvky" plnohodnotného funkčního webu, a proto se ve Františku snažíme vytvářet graficky čistý, atraktivní a tématicky správný design. S citem pro věc sobě vlastním navrhujeme "tvář" novým projektům i těm stávajícím. S využitím získaných zkušeností a moderních technologií nabízíme kreativní design všem. Vzhledem k tomu jak se dnešní doba, potřeby i technologie mění a postupuje rychle kupředu, doporučujeme všem klientům, aby cca po třech letech zcela předělali své stránky a doporučujeme to i Vám. Nový design, aktuální informace a jiné byť drobné inovace přináší pozornost a spokojenost návštěvníků. Vyjděte svým zákazníkům vstříc a pořiďte si nové moderní stránky. Rádi Vám vypracujeme jejich návrh. Ukázky z našich realizací jsou k dispozici zde.

zajímá mě více

Tisk

Připravíme lákavý a čistý web design

Téměř všichni více či méně dáme na první dojem, naší snahou je nejen atraktivní a čistý vzhled, ale také přehlednost a intuitivní ovládání webů.

To jestli uživatel zůstane a začne obsah Vašeho webu lépe zkoumat, rozhodne právě první dojem.

Připravíme Vám design, ze kterého budou mít uživatelé příjemný pocit, a budou jej rádi používat.

zajímá mě více

Tisk

Využíváme moderních technologií i nástrojů a při realizaci dodržujeme technické standardy v zájmu validity. Dbáme na vhodné použití klíčových slov a odkazů. Nezapomínáme na budoucnost a již při vytváření aplikací myslíme na snadnou správu jejich obsahu a případnou rozšiřitelnost.

Díky použitým postupům a zásadám mají weby našich klientů tyto výhody:

Provedeme precizní technické zpracování

 • efektivnější a rychlejší realizace
 • bezproblémové a rychlé zobrazování v internetových prohlížečích
 • dobré předpoklady na vysoké umístění ve vyhledávačích
 • snadná správa obsahu
 • jednodušší rozšiřitelnost a modifikovatelnost
 • bezproblémový vstup a výstup dat vůči jiným aplikacím (import PDF, tisk apod.)

zajímá mě více

Tisk

Eshopy, aplikace, portályNabízíme Vám realizaci eshopů, inzertních portálů nebo aplikací vyvinutých dle specifických požadavků klienta. Různé obory a odvětví podnikání s sebou přináší různá specifika a požadavky, kde už nestačí pouze standardní webové stránky a František Vám nabízí jejich přesné řešení.

 

Máte zájem na internetu prodávat?

Máte zájem na internetu prodávat?

Vytvoříme pro Vás internetový obchod – eshop, zrealizujeme podpůrné produktové weby, přidáme reklamní bannery a zaregistrujeme Vás do vyhledávacích serverů. Budeme s Vámi nadále spolupracovat a dle poznatků, potřeb a analýz dále rozvíjet Váš projekt.

 

Provozujete realitní kancelář a chcete svoji činnost kvalitně rozšířit i na internet?

Chápeme tak trochu odlišnou potřebu internetových stránek ve Vašem oboru a proto jsme připravili řešení přímo pro realitní kanceláře.

Několik výhod:

Provozujete realitní kancelář

 • Jednoduchá obsluha bez instalace odkudkoliv přes běžné internetové prohlížeče i z mobilního telefonu.
 • Snadné zadávání - typování a řazení do skupin a kategorií.
 • Snadné vytváření makléřských účtů a jejich práv a následný výstup pro vaši agendu.
 • Bezproblémový vstup a výstup dat vůči jiným aplikacím (export JPG, import PDF, tisk apod.)

Máte zájem provozovat internetový inzertní portál?

Máte zájem provozovat internetový inzertní portál?

S využitím našich zkušeností a znalostí technologií Vám sestavíme řešení přesně na míru. Provedeme s Vámi důkladnou analýzu potřeb, přání a cílů, navrhneme Vám možnosti příjmů a systém jejich úhrad. Vytvoříme výměnné reklamní bannery, zároveň pro ně připravíme místo i na Vašem portálu a také Vám řekneme, co na Vašich stránkách lidé nejvíce hledají.

 

Pokud Vás zaujala nabídka uvedených služeb, máme pro Vás výbornou zprávu. Nabízíme Vám posouzení realizace Vašeho nového webu zdarma!

zajímá mě více

Tisk

Banner

Bannery využívané převážně při internetových kampaních nebo pro vzájemnou výměnu odkazů jsou velmi významnou součástí internetového marketingu. Nápad a kvalitní provedení rozhoduje. František Vám zaručuje kvalitu každého banneru, který si objednáte. Bannery všech velikostí, statický nebo dynamický? Vytvoříme vše dle Vašich představ, požadavků a cílů. Ukázky jsou k dispozici zde.

zajímá mě více

Tisk

aplikace za pomocí adobe flashBez pochyby stále atraktivní způsob jak zaujmout jsou dynamické (pohyblivé) prvky nebo kompletní dynamické prezentace. Víme, kdy je vhodné pouze implementovat dynamické prvky a kdy tuto technologii využít pro prezentace celé. V rámci grafických služeb Vám tvorbu těchto animací a flash prezentací nabízíme. Objednejte si u nás dynamický reklamní banner nebo jiný pohyblivý prvek, který toužíte umístit do svých stránek. Animovat se dá téměř vše.

Kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme možnosti využití animací ve Váš prospěch.

Chcete opravdu Váš produkt či projekt zviditelnit?

Přesvědčte se sami, jak dokážou Flash aplikace zvednout návštěvnost vašeho webu! Využijte naplno dnešních technologií a oslovte veřejnost novými způsoby! Flash aplikace jsou mocný prostředek kombinující grafiku, pohyb, zvuky a funkčnost. Dodávají prezentaci originální tvář, atmosféru či myšlenku, která přesně zapadá do vhodně naplánovaného internetového marketingu.

Dokážeme Vám poradit!

Pokud byste rádi oživili Vaší prezentaci, využijte naši nabídku konzultace využití internetu zdarma!

 

zajímá mě více

Tisk

Spuštění prezentace neznamená konec spolupráce

Tak aby byly naše služby v oblasti internetu kompletní, postaráme se o správu a provoz vašich www stránek do detailů.

Spuštění prezentace neznamená konec spolupráce

 • Registrace a provoz domén
 • Webhosting a serverhosting
 • Bezpečnost serverů a systémů
 • Zálohování a digitalizace
 • Servisní zásahy
 • Správa a aktualizace obsahu

Profesionální zázemí se skvělou konektivitou a nepřetržitou technickou podporou umožňuje našim zákazníkům maximální využití Internetu.

Práce na úspěšném webu nekončí jeho spuštěním. Chcete-li mít úspěšný web, je potřeba stále sledovat Vaší konkurenci, přizpůsobovat web aktuálním potřebám uživatelů, plánovat a rozvíjet jej. Budeme rádi, pokud s námi budete spolupracovat i po dokončení projektu, jsme připraveni stát se Vaším partnerem v internetovém světě.

doplnit závěrem výroby je její spuštění na vybraném webhostingu, zřízení mailboxů a pak následuje registrace do vyhledávačů o kterých jsme se již zmiňovali v článku seo.

zajímá mě více

Tisk

Klademe důraz na přípravu – analyzujemeVětšina z populace, která využívá sítě internet, tak zná a používá tzv. vyhledávače. Usnadňují nám přístup k informacím, které právě potřebujeme a zároveň nám nabízí možnost říci všem o nás. Tedy pro každou prezentaci, která je „vidět“ ve vyhledávačích, to znamená větší možnost zajistit si cílenou návštěvnost.

Ptáme se: "Naleznou Váš web uživatelé ve vyhledávačích?"

Pomocí Analýzy Vám pomůžeme odhalit, jak je Váš web ve vyhledávačích viditelný a jestli jej uživatelé najdou. Samotná optimalizace SEO (Search Engine Optimization) pro internetové vyhledávače je komplexní a dlouhodobá činnost, která je složena z několika dílčích částí – technické zpracování, využití klíčových slov, obsahová správnost, zpětné odkazy, registrace ve vyhledávačích atd.

Co vám můžeme nabídnout?

 • jsme připraveni Váš web nejen posoudit, ale i navrhnout a zrealizovat zlepšení
 • nabízíme Vám služby od jednorázových konzultací až po dlouhodobou správu vašeho webu

Co získáte naší SEO optimalizací?

 • zviditelníme Vaše stránky ve vyhledávačích
 • zacílíme lépe Vaše služby či zboží, které nabízíte a pomůžeme Vám získat více zákazníků
 • Vaše zboží, produkty či služby představíme zákazníkům, kteří je snadno naleznou a lehce si mezi nimi vyberou
 • upevníme Vaši značku na trhu
 • ušetříme Vám peníze za reklamu
Přiveďte na své stránky zákazníky dříve, než to udělá konkurence. Optimalizujte své stránky pro internetové vyhledávače.
Nabízíme Vám SEO analýzu zdarma! Kontaktujte nás.

zajímá mě více

Tisk

analýza - průzkumySoučástí každého webu, přesněji řečeno hostingu, jsou statistiky návštěvnosti, které poskytují mnoho cenných údajů. Ptáte se co analýza statistiky návštěvnosti přinese Vám?

 • Zjistíme, které stránky Vašeho webu návštěvníky zajímají nejvíce.
 • Dokážeme Vám popsat pohyb uživatele po Vašich stránkách a odhalit na nich strávený čas.
 • Vyčteme, odkud (zeměpisně) a z jakých stránek k Vám uživatelé nejčastěji přicházejí
 • a jiné další odpovědi na Vaše otázky.

Statistiky mohou velmi efektivně pracovat i pro Vás. Nastavíme sledování tak, abyste se dozvěděli přesně to co potřebujete. Můžete tak např. okamžitě sledovat reakce na probíhající kampaň, rozeslání nabídkových emailů apod. 

Využijte možnosti svých stránek naplno, rádi Vám v tom pomůžeme!

zajímá mě více

Co by Vás mohlo zajímat?

 • většina našich klientů využívá při tvorbě WWW kompletních služeb
 • realizujeme projekty všech velikostí - jednoduché prezentace i složité informační systémy
 • popsané služby poskytujeme jak jednotlivě, tak i jako komplexní řešení při realizaci a správě webu
 • využití analýz je nedílnou součástí správné přípravy každého nového webu - zjistěte, jak je na tom Váš stávající web, abyste věděli, co je možné zlepšit a kudy vede správná cesta
 • oslovíte li nás s kompletní realizací, máte od nás vybrané analýzy zdarma
 • pokud Vás zaujala nabídka některých z uvedených služeb, kontaktujte nás, nabízíme Vám posouzení webu zdarma!
 • Máte-li pocit, že Váš web nesplňuje to, co od něj očekáváte nebo jej chcete zlepšit, neváhejte a objednejte si posouzení webu zdarma

Reklama