Grafické službygrafika a tisk

Tisk

jak má vypadat

  • Jak má vypadat nové logo?
  • Jak budou vypadat plakáty, brožury, PFko či jiné materiály?
  • Jak má vypadat "tvář" Vaší společnosti, produktu, projektu či služeb?

Základem úspěšných grafických návrhů je kreativní koncept, který vychází ze správného pochopení cílové skupiny Vašich zákazníků, jejich potřeb a vnímání, ale také z marketingové strategie a "firemní identity“ Vaší společnosti. V neposlední řadě ze znalostí moderních metod a technologií grafického designu a možností výroby.

S 11 lety zkušeností Vám vytvoříme líbivý grafický návrh vizitek, letáků, plakátů, kalendářů, brožur, katalogů, obalů, reklamních plachet, samolepek, billboardů, flash aplikací a animací, webových stránek a prezentací a také to pro Vás všechno vytiskneme a vyrobíme.

zajímá mě více

Tisk

příprava a zpracování tiskovinNávrh a výroba tiskových materiálů zahrnují poměrně široké možnosti. Mezi nejčastější realizace patří plakáty, letáky, kalendáře, brožury, vizitky a samolepky. Ať je doba jakákoliv, tiskoviny mají v lidské činnosti své nenahraditelné místo i efekt. František Vám pro tyto účely nabízí své komplexní služby vysoké kvality. Svěřte nám své požadavky a cíle a my pro Vás připravíme řešení. Vytvoříme líbivý grafický koncept, kvalitně vytiskneme, zabalíme, včas dodáme a to za velmi příznivou cenu.

Nebojte se přesvědčit! Ukázky tiskovin jsou k dispozici zde.

zajímá mě více

Tisk

tvorba logotypuNavrhneme logo, které Vás bude úspěšně reprezentovat při jakékoliv prezentaci Vaší firmy, produktu či organizace.
Myslíme si, že kvalitní a snadno zapamatovatelný logotyp je jedním ze základních "kamenů" úspěchu.

Chtějte mít takové logo!

Jestli máte již představu o tom jak by asi Vaše nové logo mělo vypadat nebo
jen víte, pro co je určené, napište nám to. Rádi Vám vypracujeme jeho návrhy.

zajímá mě více

Tisk

Grafický návrh Grafická podoba oslovuje při prvním pohledu a navozuje "určitý" dojem, který bývá pro úspěšnost často rozhodující. Estetický dojem vnímáme jako nezbytný "prvek" moderního, funkčního designu a proto se ve Františku snažíme vytvářet graficky čistý, atraktivní a tématicky správný design. S citem pro věc sobě vlastním navrhujeme "tvář" novým projektům i těm stávajícím. S využitím získaných zkušeností a moderních technologií nabízíme kreativní design všem. Nabízíme grafické návrhy i výrobu firemní identity. Navrhneme pro Vás komplexní řešení od loga až po obaly a informační systémy.

V praxi se setkáváme s úspěšnými projekty, které zanedbávají svou "tvář". Když svůj postoj přehodnotí a věnují své image trochu pozornosti, jsou ještě úspěšnější.

Informujte se o tom jak by mohla vypadat Vaše "tvář". Nechte si u nás vypracovat grafický návrh i Vy.

Ukázky jsou k dispozici zde.

zajímá mě více

Tisk

Potisk, výroba a personifikace plastových karetPlastových karet jednoduchých, s čárovým kódem, magnetických i čipových. Karty, tak jak je zná většina z nás ze svých peněženek, mohou být využívány v mnoha variantách zpracování s ohledem na jejich využití. Od základní varianty bez nosiče informací (slouží např. jako exkluzivní vizitka) nebo s různým typem nosičů informací jako je čárový kód, magnetický proužek, až po osazení čipem. Každý z typů karet má své opodstatněné použití a vždy záleží na klientovi, co od realizace svých karet očekává.

Rádi Vám pomůžeme při rozhodování.

zajímá mě více

Tisk

ostatní grafické službyNavrhneme a vyrobíme pro Vás reklamní plachty a to i "velkých a netypických" rozměrů a na různé materiály. Potiskneme trika, bundy, mikiny a další textil. Vyrobíme pro Vás samolepky malé, velké i ty obří, jednoduché i speciální.

Řekněte nám o Vašich potřebách.

zajímá mě více

Co by Vás mohlo zajímat?

  • většina našich klientů využívá při tvorbě WWW kompletních služeb
  • realizujeme projekty všech velikostí - jednoduché prezentace i složité informační systémy
  • popsané služby poskytujeme jak jednotlivě, tak i jako komplexní řešení při realizaci a správě webu
  • využití analýz je nedílnou součástí správné přípravy každého nového webu - zjistěte, jak je na tom Váš stávající web, abyste věděli, co je možné zlepšit a kudy vede správná cesta
  • oslovíte li nás s kompletní realizací, máte od nás vybrané analýzy zdarma
  • pokud Vás zaujala nabídka některých z uvedených služeb, kontaktujte nás, nabízíme Vám posouzení webu zdarma!
  • Máte-li pocit, že Váš web nesplňuje to, co od něj očekáváte nebo jej chcete zlepšit, neváhejte a objednejte si posouzení webu zdarma

Reklama