ReferenceGrafické služby

Tisk

Otevření každé nové společnosti s sebou nese dnešní dobou dané potřeby. Jednou z těch nejzákladnějších je logo.

Celý článek...

Tisk

banner na jarní akci carne labs banner na zimní akci carne labs Vytvořili jsme reklamní banery pro podporu prodeje produktů společnosti Carne Labs.

Celý článek...

Tisk

Náhled grafického designu S myšlenkou uvedení nové série tří energetických nápojů si u nás nechala společnost Red Wolf vypracovat návrhy obalů plechovek, které měly oslovit především mládež a mladé aktivní lidi.

Celý článek...

Tisk

Náhled Plakát A3 na Silvestr v Music Club 21

Grafické návrhy plakátů pro Music Club 21 - součást celé corporate identity Královehradeckého tanečního klubu. Plakáty velikosti A2 byly navrženy jako program, který každý měsíc informoval veřejnost a své návštěvníky o připravovaných akcích.

Celý článek...

Tisk

brožura pro Lanové centrum lícJiž druhá verze brožury tak jako všechny materiály pro Lanové centrum Pardubice je součástí celé široké corporate identity. Tento materiál jako jeden z prvků celé reklamní kampaně má za úkol informovat veřejnost o otevřeném areálu Lanového centra a přinést jim stručné informace o jeho provozu a také jeho nabídce. Z dalších reklamních materiálů jsme vytvořili, letáky. tiskové upoutávky, bannery, cedule a mnoho dalšího.

Celý článek...

Co by Vás mohlo zajímat?

  • většina našich klientů využívá při tvorbě WWW kompletních služeb
  • realizujeme projekty všech velikostí - jednoduché prezentace i složité informační systémy
  • popsané služby poskytujeme jak jednotlivě, tak i jako komplexní řešení při realizaci a správě webu
  • využití analýz je nedílnou součástí správné přípravy každého nového webu - zjistěte, jak je na tom Váš stávající web, abyste věděli, co je možné zlepšit a kudy vede správná cesta
  • oslovíte li nás s kompletní realizací, máte od nás vybrané analýzy zdarma
  • pokud Vás zaujala nabídka některých z uvedených služeb, kontaktujte nás, nabízíme Vám posouzení webu zdarma!
  • Máte-li pocit, že Váš web nesplňuje to, co od něj očekáváte nebo jej chcete zlepšit, neváhejte a objednejte si posouzení webu zdarma

Reklama